About us

Akademia Aplikacji została stworzona z myślą dzielenia się wiedzą i otwierania hermetycznego świata programistów i administratorów dla każdego. Nasze wcześniejsze doświadczenia pokazywały, że dostępne na rynku kursy były zbyt techniczne i wymagały wiedzy programistycznej.

Dlatego powstała Akademia Aplikacji. Naszym celem jest przekazywanie wiedzy technicznej w mniej skomplikowany sposób. Zależy nam na całościowym przedstawianiu procesów. Pokazujemy, jak budować aplikacje, począwszy od zebrania wymagań, zaplanowania, implementacji i na utrzymaniu kończąc, oczywiście w przystępny sposób.
Dzisiaj każdy może budować aplikacje, tylko nie wszyscy o tym wiedzą.

Naszym celem jest:

  • Prowadzenie kursów, które nie tylko pokazują, jak używać narzędzi, ale również jak je zbudować od podstaw.  Czy będąc osobą spoza działu IT bez umiejętności programowania, można budować rozwiązania IT? Dzisiaj jest to możliwe! Do tego nie trzeba znać żadnego języka programowania. Wykorzystujemy do tego platformy Low-Code, takie jak Power Apps, Power Automate czy Power BI. Pokazujemy każdemu, jak wejść w cyfrowy świat i zaadoptować go do potrzeb swojego biznesu.
  • Promowanie osób energicznych, które z entuzjazmem potrafią przekazywać swoją wiedzę. Akademia Aplikacji nie zatrudnia trenerów, a współpracuje z nimi na transparentnych zasadach. Wspieramy i promujemy osoby związane ze społecznościami IT, które podzielają nasz „mindset”.  Nie budujemy swojej marki na ich plecach, tylko budujemy ją, stojąc ramię w ramię z ich marką osobistą  pozwalamy im świecić własnym światłem, bo wierzymy, że kto pomaga drugiemu człowiekowi dopłynąć na drugi brzeg, sam też tam dopływa. 

Dawać wartość poprzez kursy i webinary. Z pasji. 
Wszystko inne jest drugorzędne.

Prezentacja
Pobierz PDF, w którym dowiesz się o nas więcej